מדיניות שימוש בעוגיות

עוגיות הן פרוצדורות אוטומטיות לשליפת מידע על העדפות מסוימות של משתמש אינטרנט בעת ביקור באתר אינטרנט מסוים, כדי לאפשר זיהוי של המשתמש כמשתמש חוזר ובכך להתאים לו את השימוש ולהאיץ את מהירות הגלישה.

סוגים של עוגיות

להלן סיווג של עוגיות בהתאם למאפייניהן:

בהתאם לחברה שמנהלת אותן:

-         עצמיות: עוגיות הנשלחות למערכת המחשב של המשתמש ממחשב או מתחם Domain)) שמנוהל על ידי האתר שממנו ניתן השירות שביקש המשתמש.

-         מצדדים שלישיים: עוגיות אלה נשלחות למערכת המחשב של המשתמש ממערכת מחשב או מתחם Domain)) שאינו מנוהל על ידי האתר שממנו ניתן השירות שביקש המשתמש אלא מנוהל על ידי גורם אחר המטפל בנתונים שהתקבלו מהעוגיות.

בהתאם לפרק הזמן שהן נשארות פעילות:

-          לכל כניסה: עוגיות אלה אוספות ומאחסנות נתונים בעת שהמשתמש נמצא באתר האינטרנט.

-          קבועות: הנתונים נותרים שמורים במערכת המחשב והגישה אליהם והטיפול בהם מתאפשרים במהלך תקופה שמוגדרת על ידי האדם האחראי על העוגייה.

בהתאם למטרתן:

-          טכנית: מאפשרות למשתמש לגלוש תוך שימוש בעמוד אינטרנט, פלטפורמה או אפליקציה ולהשתמש באפשרויות או שירותים שונים שקיימים בהם, לדוגמה, כדי לבדוק את התנועה ואת תקשורת הנתונים, לזהות את הכניסה, להיכנס לחלקים שהגישה אליהם מוגבלת, לזכור אלמנטים שמרכיבים הזמנה, לעבד הזמנה, לרשום את האפליקציה או השתתפות באירוע, להשתמש באלמנטים של בטיחות במהלך הגלישה, לאחסן תכנים להפצה של סרטוני וידאו או אודיו או לשתף תכנים באמצעות רשתות חברתיות.

-          התאמה אישית: מאפשרות למשתמשים גישה לשירותים עם מספר מאפיינים וכללים מוגדרים מראש התלויים בקריטריונים מסוימים במערכת המחשב של המשתמש, לדוגמה, שפה, סוג דפדפן באמצעותו מתאפשרת גישה לשירות, הגדרה אזורית מהמקום שממנו נכנסים לשירות וכו'.

-          ניתוח: מאפשרות ניטור וניתוח של דפוסי התנהגות של משתמשים בעמודי אינטרנט שאליהם היא קשורה (לדוגמה, מדידת פעילות שמבוצעת באתרי אינטרנט, הגדרת פרופילי גלישה באתרים, כדי לכלול שיפורים בהתאם לניתוח של השימוש שביצעו המשתמשים של השירותים.

-          פרסום: מאפשרות ניהול של שטחי פרסום הנכללים בעמוד אינטרנט המבוססים על קריטריונים כגון תוכן ערוך או תדירות הצגת הפרסומות.

-      פרסומת התנהגותית: מאפשרות ניהול של שטחי הפרסום הכלולים באתר אינטרנט ואחסון של המידע המתייחס להתנהגות המשתמשים, שהושג באמצעות צפייה מתמשכת בהרגלי הגלישה, וכך מאפשר לפתח פרופיל ספציפי ולהציג פרסומות לפיו.

השבתת עוגיות 

המשתמש יכול להגדיר את הדפדפן כך שיקבל או ידחה עוגיות כברירת מחדל. אם המשתמש מחליט לסרב להשתמש בעוגיות, אפשרויות שימוש ו/או שיפורים מסוימים עלולים להיות מוגבלים.

התהליך הנדרש כדי לחסום ולבטל עוגיות עשוי להיות שונה מדפדפן אינטרנט אחד למשנהו, לפיכך תוכל לשנות זאת בכל עת בהתאם להנחיות שניתנו על ידי דפדפן האינטרנט הרלבנטי, כפי שמוצג להלן:

- הגדרות עוגייה לאינטרנט אקספלורר https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

- הגדרות עוגייה לפיירפוקס https://support.mozilla.org/en-US/kb/enable-and-disable-cookies-website-preferences

- הגדרות עוגייה לגוגל כרום https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en 

- הגדרות עוגייה  לספארי

 https://support.apple.com/en-il/HT201265

דפדפנים אלה כפופים לעדכונים או שינויים, כך שאיננו יכולים להבטיח שיהיו תואמים בדיוק לגרסה דפדפן האינטרנט בה הנך משתמש.

עוגיות באינטרנט

באתר אינטרנט זה, אנו משתמשים בסוגי העוגיות הבאים:

- כלול כאן הגדרה של העוגיות בהם אתה משתמש לפי הדוגמה הבאה-:

- עוגיות עצמיות ושל צד שלישי (גוגל אנליטיקס: http://www.google.es/intl/es/analytics/privacyoverview.html);

- עוגיות כניסה וקבועות;

- עוגיות טכניות ואנליטיות;

המשך גלישה באתר זה מהווה הסכמה למדיניות השימוש בעוגיות המפורטת לעיל.

בכל שאלה נוספת הקשורה לשימוש בעוגיות, הנך מוזמן לפנות אלינו בדוא"ל אל: pvmdpo@it.pvmgrp.com.